Yandaki tabloda, bir markette satılan bazı ürünlerin 1 kilogramlarının fiyatları gösterilmiştir. Marketten 4 kg peynir, 1 kg zeytin ve 6 kg pirinç alan Şeyda Hanım, aldıkları için toplam kaç TL öder?
Bu sayfa 2023-2024 eğitim-öğretim yılı içeriğidir.
Kitabın güncel basımı kontrol ediliyor…
“Yandaki tabloda, bir markette satılan bazı ürünlerin 1 kilogramlarının fiyatları gösterilmiştir. Marketten 4 kg peynir, 1 kg zeytin ve 6 kg pirinç alan Şeyda Hanım, aldıkları için toplam kaç TL öder?” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.
Yandaki tabloda, bir markette satılan bazı ürünlerin 1 kilogramlarının fiyatları gösterilmiştir. Marketten 4 kg peynir, 1 kg zeytin ve 6 kg pirinç alan Şeyda Hanım, aldıkları için toplam kaç TL öder?
Soru: Yandaki tabloda, bir markette satılan bazı ürünlerin 1 kilogramlarının fiyatları gösterilmiştir. Marketten 4 kg peynir, 1 kg zeytin ve 6 kg pirinç alan Şeyda Hanım, aldıkları için toplam kaç TL öder?
- Cevap:

“6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Ata Yayınları Sayfa 145 Cevapları” ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.
Henüz yorum yok
Sorularını paylaş, diğer öğrencilerin yorumlarını oku. Yorumlar onaydan sonra yayınlanır.
Henüz yorum yok