Ekmek israf etmemeye dikkat eden Yılmaz Bey ve ailesi 1 haftada 7 ekmek tüketmektedir. 1 ekmeğin fiyatı 10 TL olduğuna göre Yılmaz Bey ve ailesi 1 haftada kaç TL ekmek parası öder?
Bu sayfa 2024-2025 eğitim-öğretim yılı içeriğidir.
Kitabın güncel basımı kontrol ediliyor…
“Ekmek israf etmemeye dikkat eden Yılmaz Bey ve ailesi 1 haftada 7 ekmek tüketmektedir. 1 ekmeğin fiyatı 10 TL olduğuna göre Yılmaz Bey ve ailesi 1 haftada kaç TL ekmek parası öder?” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.
Ekmek israf etmemeye dikkat eden Yılmaz Bey ve ailesi 1 haftada 7 ekmek tüketmektedir. 1 ekmeğin fiyatı 10 TL olduğuna göre Yılmaz Bey ve ailesi 1 haftada kaç TL ekmek parası öder?
Soru: Ekmek israf etmemeye dikkat eden Yılmaz Bey ve ailesi 1 haftada 7 ekmek tüketmektedir. 1 ekmeğin fiyatı 10 TL olduğuna göre Yılmaz Bey ve ailesi 1 haftada kaç TL ekmek parası öder?
- Cevap: 7x10 = 70 TL
“2. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 254 Cevapları” ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.
Henüz yorum yok
Sorularını paylaş, diğer öğrencilerin yorumlarını oku. Yorumlar onaydan sonra yayınlanır.
Henüz yorum yok